• khkjm.cz
  • Akce
  • Od myšlenky k dobrokávě aneb jak založit úspěšnou firmu?

Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
Od myšlenky k dobrokávě aneb jak založit úspěšnou firmu?
čtvrtek, 1. listopad 2018, 17:00 - 19:00
Shlédnutí : 87
Kontakt OHK Břeclav, nám. T.G.Masaryka 38/10, 690 02 Břeclav
Chtěli byste začít podnikat, nebo potřebujete nový impuls pro Vaše podnikání? Přijďte si vyslechnout příběh, jak Libor Hoření při studiu střední školy, bez peněz, kontaktů a zkušeností začal podnikat na internetu a dostal se mezi třicet nejúspěšnějších lidí pod 30.

O lektorovi:  Libor Hoření je zakladatelem nejúspěšnejší a dnes největší online kuchařky v ČR - toprecepty.cz, podle které vaří přes 2,5 milionů lidí za měsíc a internetového obchodu s luxusními potravinami toppotraviny.cz.

Stojí i za řadou dalších projektů, kterým „vdechl život". Investoval do chlapskazasilka.cz a založil fasheebo.com. Vystudoval vysokou školu Newton College, kde nyní vyučuje E-Business -  předmět o základech internetového podnikání.

Libor Hoření je hlavně rozehrávač a inovátor, který dokáže nápad přenést do reality. Ve svých 26 letech si uvědomuje to, na co značná část podnikatelů přichází až v pozdějším věku - že peníze zdaleka nejsou vše, ale jsou především prostředkem ke vzniku něčeho hodnotnějšího. Právě proto postavil uprostřed Brna stánek Dobrokáva, ve kterém si můžete koupit kávu, ale zaplatíte za ni dost neobvyklou „měnou" a to – dobrým skutkem.

Místo OHK Břeclav, dveře č.207, nám. T.G.Masaryka 38/10, 690 02 Břeclav