Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
Byznys trefa
čtvrtek, 21. březen 2019, 17:00 - 21:00
Shlédnutí : 165
Kontakt Ing. Petra Lapešová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 532 194 951

Trefili jste do černého při volbě předmětu svého podnikání, ale nikdy jste nezkusili zasáhnout terč na střelnici? Chcete vyzkoušet něco nového či jen zdokonalit své střelecké umění? Připravili jsme akci právě pro Vás. Přihlaste se včas, počet míst je omezen.

od 16:30                   Registrace účastníků
17:00 Slavnostní zahájení
17:05 - 18:30 Workshop - Jak chytře zasáhnout Vaše zákazníky
17:05 - 18:30 Střelba první skupina
18:45 - 19:45 Kurz sebeobrany
18:30 - 20:00 Střelba druhá skupina
20:00 Vyhlášení výsledků střelecké soutěže
20:00 - 21:00 Střelba z vlastní zbraně, možnost zapůjčení dalších typů zbraní
21:00 Ukončení akce

Střelba:
Všichni účastníci vyzkouší střelbu z pistole Glock 17 a samopalu Scorpion Evo S1, pro každou zbraň bude připraveno 15 nábojů na osobu.

Glock 17 - pistole, která byla vyrobena primárně pro ozbrojené složky Rakouské armády. Odtud se díky svému systému SF (Striker fire) rozšířila do celého světa. Velmi jednoduchou konstrukcí a vysokou spolehlivostí si našla místo i u slavné FBI, jenž ji používá jako služební pistoli dlouhé léta.

Scorpion Evo S1 - samopal speciální složek AČR a PČR.  Pro svoji kompaktnost se nejvíce využívá při operacích v budovách. Je osazen kolimátorem (laserový zaměřovač bez světelné stopy), takže míření je velmi snadné a příjemné. Díky délce hlavně a váze zbraně je zpětný ráz skoro zanedbatelný a komfort střelby velmi vysoký. Budeme střílet na "poppery" (kovové terče, které po zásahu padají na zem). Bude se střílet duelem, jako v biatlonu, jen vynecháme to běhání mezi střelbami

Střelecká soutěž:
je realizována na 10 m a 10 ran. Všichni střílí se stejným typem zbraně, ať mají rovné podmínky. Střílí se na terč, kde jsou vyobrazeny dvě postavy. Jedna za kladné položky a druhá za záporné. Vyhrává nejvyšší nástře

Kurz sebeobrany:
Vyhodnotit situaci, umět se bránit, podat pomocnou ruku, zvládnout konflikt. Připravili jsme pro Vás kurz, který Vás vybaví do mnoha situací běžného života.
Naučíte se, jak řešit konfliktní situace a co dělat při ohrožení. Budeme simulovat různá prostředí venku i uvnitř budov. Zjistíte, co může být Vaší slabinou i výhodou na ulici, v restauraci či ve výtahu.
Vy sami můžete být v některých situacích tou nejúčinnější zbraní. Ukážeme Vám, jak použít ke své obraně a odvrácení útočníka vlastní tělo. Pro případy, kdy by pro obranu jen Vaše tělo nestačilo, Vám představíme některé neletální zbraně.  S námi zvládnete jejich bezpečné použití i při stresových situacích.  

Místo TRIGGER Service, s.r.o. Kotlářská 51a 602 00 Brno