Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
I malá firma se může dostat do médií
pátek, 11. říjen 2019, 09:00 - 12:00
Shlédnutí : 155
Kontakt Tomáš Synek, GSM: + 420 724 613 020, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem "I malá firma se může dostat do médií"

Obsah kurzu:

  • Firemní web – kdo jsme, co děláme (a pro koho je to určeno), kde si lidé mohou naše výrobky koupit, kontakty, novinky.
  • Sociální sítě – Vytvořte mezi firmou a lidmi (nejen přímými zákazníky, ale i fanoušky firmy) místo, kde se baví a získávají pozitivní vztah k firmě a k tomu co dělá. Jak toho docílit? Pořádejte soutěže o drobné ceny – lahev vína, exkluzivní prohlídku podniku spojenou s malým dárkem. Pusťte své klienty do zákulisí - vytvářejte operativní fotky, atd.
  • Newsletter – budujte si databázi e-mailových odběratelů – například na sociálních sítích, nezahlťte je mnoha informacemi, stačí 1 newsletter kvartálně, maximálně 6x ročně
  • Pronikáme do médií – nejdražší a nejrizikovější marketing. I malá firma se ale může stát pravidelným respondentem celostátních médií. Pro firmu, která potřebuje komunikaci rozložit do všech oblastí, je totiž mediální komunikace nezbytná. Jak tedy psát tiskovou zprávu, která přehlcená média
    upoutá? + negativní příklady, jak to opravdu nedělat.

Přednášející: Mgr. Hana Raiskubová

Poplatek na seminář:
Členové HK ČR, školy, NNO - 500,- Kč (nejsme plátci DPH)
Ostatní zájemci - 1000,- Kč (nejsme plátci DPH)

Místo OHK Hodonín/školící místnost OHK - Svatoborská 591, 697 01 Kyjov