• khkjm.cz
  • Akce
  • Setkání předsedy vlády Andreje Babiše a místopředsedy vlády a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka s malými a středními podniky z Jihomoravského kraje

Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
Setkání předsedy vlády Andreje Babiše a místopředsedy vlády a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka s malými a středními podniky z Jihomoravského kraje
středa, 15. leden 2020
Shlédnutí : 135
Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nebo + 420 532 194 911)

Místo: Regionální hospodářská komora Brno, Výstaviště 569/3, 603 00 Brno (velký sál)
Termín: 15. 1. 2020 od 15:30 do 17:30
Téma: živnostenský balíček = pomoc se snížením administrativy

Krajská hospodářská komora jižní Moravy a Regionální hospodářská komora Brno pro Vás připravily diskuzní setkání s předsedou vlády panem Andrejem Babišem a místopředsedou vlády a ministrem průmyslu a obchodu panem Karlem Havlíčkem. Hlavním tématem bude stav naplňování tzv. živnostenského balíčku, který je klíčový pro významné snížení administrativní zátěže pro živnostníky a malé a střední podnikatele.
Gestorem živnostenského balíčku je Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Ministerstvem financí a dalšími resorty. Balíček obsahuje desatero záměrů, včetně na ně navazujících konkrétních kroků a termínů, z čehož některé už jsou splněny a další jsou postupně naplňovány.

Program setkání:
1) Úvodní slovo předsedy vlády ČR Andreje Babiše
2) Představení živnostenského balíčku – místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček
3) Diskuse

Účast na akci potvrďte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nebo + 420 532 194 911)

Počet míst na akci je omezen, Vaše účast bude následně potvrzena elektronicky.

Místo Regionální hospodářská komora Brno