• khkjm.cz
  • Akce
  • „eNeschopenka“ a její uplatnění od 1. 1. 2020

Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
„eNeschopenka“ a její uplatnění od 1. 1. 2020
pátek, 17. leden 2020, 09:00 - 13:30
Shlédnutí : 114
Kontakt Bc. Tomáš Synek, GSM: + 420 724 613 020, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem „Změny v posuzování dočasné pracovní neschopnosti – elektronická neschopenka“

Přednášející:

Bc. Vítězslav Čech

spojil svůj profesní život s oblastí nemocenského pojištění. Pracoval v různých řídících funkcích na Okresní správě sociálního zabezpečení v Třebíči a v současné době pracuje jako metodik nemocenského pojištění pracoviště ČSSZ Brno. Má v nemocenském pojištění více než dvacetiletou praxi. Je i zkušeným lektorem spolupracujícím s řadou vzdělávacích institucí.

Zaměření semináře:

Seminář je učen pro všechny mzdové účetní, personalisty a další, kteří zpracovávají mzdy zaměstnanců. Účastníci získají informace o aktuální legislativní úpravě a budou upozorněni na nejčastější pochybení v praxi.

Obsah semináře:

Nemocenské pojištění a pojistné v roce 2019/2020

  • Projekt elektronické neschopenky – aktuální informace, nová práva a povinnosti zaměstnavatelů (seznámení s právní úpravou a popisem technického řešení)
  • Změny v nemocenském pojištění od 1. 1. 2020 – eNeschopenka
  • Zaměstnávání malého rozsahu, pravděpodobný příjem a dlouhodobé ošetřovné
  • Aktuality z nemocenského pojištění – sjednaná částka započitatelného příjmu pro stanovení zaměstnání malého rozsahu, stanovení rozhodného období a pravděpodobného příjmu, novela insolvenčního zákona, opakující se dlouhodobé ošetřovné a další
Místo učebna OHK Hodonín – Kasárenská 4, 695 01 Hodonín