Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
5. ročník Sirius Festivalu MyFace
sobota, 10. září 2022, 09:00
Shlédnutí : 295
Kontakt Pavel Šmerda, Tel. 737 177 367, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pátý ročník Sirius Festivalu MyFace se uskuteční v sobotu 10. září 2022 v krásném prostředí Hotelu Maximus Resort v Brně. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti spolupracoval i s Jaromírem Jágrem Marian Jelínek. Dorazí uznávaná ekonomka, odbornice na měnovou a rozpočtovou politiku Helena Horská nebo mistryně světa a olympijská medailistka ve sjezdovém lyžování a zakladatelka Kliniky Vo2max Šárka Strachová.

S aktuálními a velmi zajímavými tématy vystoupí trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení Martin Kolenička, poradkyně pro osobní rozvoj, autorka podcastu O talentech s Markétou, spoluautorka filmu Moc myšlenky, certifikovaná koučka pro práci se silnými stránkami, zakladatelka společnosti Cloud 9 Institute Markéta Gabzdyl Tichá, manažer společnosti Sirius a spoluzakladatel vzdělávací společnosti Umím se prosadit Tomáš Bubeník, fyzioterapeutka a zakladatelka projektu Fpohybu Nela Ďopanová nebo zakladatelka a CEO projektu Testuj.to a leader komunity Ženy s.r.o. Eva Čejková.

Moderátorkou akce bude Veronika Kadeřábová, kterou znají diváci ČT z pořadu Dobré ráno, nebo Aneta Šimečková, která moderuje inspirativní rozhovory v cyklu Úspěšní na stanici CNN Prima News. Záštitu nad akcí letos převzali náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Jiří Nantl a místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Karel Havlíček.

Účastníci Festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět doprovodný program, nabídka zajímavých a inspirativních knih, ochutnávka pokrmů a další.

Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli žít své sny v každodenním životě.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketlive: https://1url.cz/yKAGz

PROPAGAČNÍ PLAKÁT

Místo Hotel Maximus Resort v Brně
Více info na: https://1url.cz/9KA5Y