Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
Nové kontakty z Norska
středa, 27. září 2017
Shlédnutí : 173

Ve spolupráci se statutárním městem Brnem Vám v termínu 26. - 28. září 2017 nabízíme možnost účasti na obchodní misi do norského Stavangeru, tématicky zaměřenou na oblast „Smart City“.

ORDIC EDGE EXPO je jednou z evropských nejdůležitějších arén pro všechny, kteří se zabývají technologickými řešeními, která mohou být užitečná městům, obcím, podnikům a domácnostem a hlavním místem setkání pro oblast chytrých měst v severských zemích.

V září 2017 se zde můžete potkat s více než 70 špičkovými spíkry a více než 200 vystavovateli z celého světa. Výstava pokrývá širokou škálu témat pro chytrá města a předvádí jak osvědčené postupy, tak řešení, která se zabývají problémy, jimž čelí většina měst a obcí. Na Nordic Edge Expo se setkáte s vnímavým publikem a s administrátory  měst a obcí, poskytovateli chytrých technologií, firmami, startupy, univerzitami a  řadou dynamických organizací.

Nordic Edge Expo nabízí komplexní marketingovou a komunikační platformu pro prezentaci řešení pro chytrá města a komunity. Jde o místo, kde se vystavovatelé setkávají s osobami s rozhodovací pravomocí z měst a obcí, podnikateli, začínajícími firmami, poskytovateli smart technologií a investory. Výstava pokrývá širokou škálu témat a témat týkajících se inteligentních technologických řešení, jako jsou mobilita, energie a obnovitelné zdroje energie, infrastruktura, zdraví, správa měst, zapojení občanů a chytrý život.

Místo RHK Brno / Stavanger Norsko