PLAYPARK BRNO OTEVÍRÁ JARNÍ BĚH

Již v úterý  27. února 2018 otevíráme druhý běh Playparku Brno. Naučíme vás poutavou formou vše podstatné o podnikání. Pomůžeme vám s vyprofilováním vlastního reálného podnikatelského záměru. Přihlaste se do půlročního kurzu Playparku. 

Hospodářská komora a Městská část Brno-střed ve spolupráci s Podnikni To a Impact Hubem Brno realizují půlroční vzdělávací kurzy pro zájemce o podnikání s názvem Playpark Brno

Účastníci těchto kurzů se poutavou formou učí, jak úspěšně podnikat. Pomáháme jim s přípravou vlastních podnikatelských záměrů. Lektory jsou mladí, schopní a úspěšní lidé s bohatou praxí, kteří účastníkům předávají své cenné a vysoce aktuální rady a zkušenosti jak začít podnikat, čeho se vyvarovat, na co se zaměřit, či jak eliminovat ztráty. Díky tomu, že jsou tyto kurzy realizovány v rámci projektu CERIecon, mají účastníci jedinečnou příležitost vycestovat na týdenní výměnný pobyt do partnerského Playparku v jiné členské zemi EU a pokud uspějí, tak rovněž na evropské finále účastníků Playparků. Získají tak jedinečnou zpětnou vazbu ke svému podnikatelskému záměru ze zahraničí a jsou pak schopni jej nastavit tak, aby měl šanci uspět na evropském trhu. V rámci půlročního kurzu jsou podporovány jak podnikatelské záměry s jednoznačně obchodním zaměřením, tak rovněž se sociálním přesahem.

Do prvního podzimnho běhu (3. 10. 2017 - 1. 2. 2018) Playparku Brno se přihlásilo celkem 126 zájemců. 38 z nich zaslalo svůj prvotní stručný podnikatelský záměr. 8 z nich bylo vyloučeno pro nereálnost záměru. 30 osob s podnikatelskými záměry, které byly pozitivně ohodnoceny, jsme pozvali do půlročního kurzu. Dvacet z nich kurz absolvovalo a 12 nejpřipravenějších vystoupilo v polovině prosince se svými prezentacemi před komisí složenou z investora do startupů, ředitele Krajské hospodářské komory jižní Moravy, ředitelky Impact Hub Brno a úspěšného podnikatele.

Co všechno půlroční kurz Playparku Brno nabízí?

  • Jedinečnou příležitost pro všechny, kteří chtějí zjistit, zda mají na to podnikat, vyprofilovat si vlastní prvnotní podnikatelský záměr a úspěšně své podnikání rozjet.
  • Půlroční vzdělávací kurz nabitý velmi zajímavými tematickými workshopy
  • Networking, osobní poradenství, mentoring
  • Týdenní zahraniční pobyt v partnerském Playparku
  • Pro nejlepší týmy účast na evropském finále Playparků

Jak se přihlásit do jarního běhu?

V úterý 27. února 2018 spouštíme na Ekonomicko-správní fakultě MU (učebna P102) jarní běh Playparku Brno. Účast je pro zájemce zdarma. Přihlašovat se je třeba prostřednictvím facebookové události

Kontaktní osoba

Ing. Vít Čermák, koordinátor projektů
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.