Podnikatelská mise do Ruska - Jaroslavská oblast

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Regionální hospodářská komora ve spolupráci se statutárním městem Brnem pořádá 14. - 17. 4. 2019 podnikatelskou misi do Jaroslavské oblasti v Ruské Federaci

 

Tato akce je spojena s organizací dvoustranných jednání pro navázání přímých vztahů mezi českými a ruskými partnery, návštěvami vybraných firem a k projednání návrhů na případnou vzájemnou spolupráci. Jaroslavská oblast leží v centrální části Ruska (272 km autem od Moskvy, 1,27 mil. obyvatel), patří k průmyslově nejrozvinutějším ruským regionům, s předpokladem pro rozvoj v oborech strojírenství, letectví, energetika, chemický, petrochemický, farmaceutický průmysl, IT, turistika, stavebnictví a stavební materiály, doprava a logistika.

 V programu je předběžně počítáno s účastí na setkání s ruskými firmami v Jaroslavli a Tutaevě a během 6. ročníku mezinárodního technologického fóra „Innovations. Technologies. Manufacturing“ v Rybinsku, jehož hlavním tématem bude "Rozvoj digitální ekonomiky znalostí". V jeho rámci se uskuteční také několik akcí věnovaných aktuálním technologickým tendencím spojených s tématem Průmyslu 4.0, které jsou základem implementace programu "Digitální hospodářství Ruské federace".

Prezentaci průmyslového potenciálu této oblasti naleznete zde YAROSLAVL REGION INFO

Účast je bezplatná, firmy si hradí pouze náklady spojené s cestou, ubytováním a vízové poplatky (mise je realizována v rámci projektu Centrum mezinárodního obchodu za finanční podpory statutárního města Brna).

V případě zájmu o účast či dotazů kontaktujte do 28. února pořadatele prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytisknout E-mail