Festival MyFace

Napsal Super User dne . V kategorii Aktuality

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Třetí ročník Festivalu MyFace se uskuteční 23. března 2019 v krásném prostředí Hotelu Sladovna Černá Hora na Blanensku. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

 
Mezi vystupujícími budou například uznávaný ekonom, bývalý viceguvernér České národní banky a šéf České spořitelny Pavel Kysilka, moderátorka Událostí České televize a účastnice soutěže Star Dance Daniela Písařovicová nebo hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti spolupracoval i s Jaromírem Jágrem, momentálně pak s tenistkou Karolínou Plíškovou a mnoha dalšími špičkovými sportovci, Marian Jelínek.

„S aktuálními tématy vystoupí majitel firmy LIKO-S, rodinné firmy roku 2014, Libor Musil nebo organizátorka workshopů na zbavení se závislosti na online světě Karolína Presová.

O své životní cestě i sportovní kariéře popovídá mnohonásobná mistryně České republiky a vítězka světové série Grand Prix v dálkovém plavání Silvie Kodešová (Rybářová), zajímavou ochutnávku svého školení si připraví lektor finanční gramotnosti a spoluzakladatel vzdělávací společnosti Umím se prosadit Tomáš Bubeník,“ vyjmenoval hlavní organizátor Pavel Šmerda.

Moderátorkou akce bude sympatická Veronika Poláčková, kterou znají diváci České televize z pořadu Dobré ráno.

Účastníci festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět cvičení jógy a další doprovodný program.

Část výtěžku akce půjde na podporu Dětského domova v Hodoníně u Kunštátu.  

Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli začít žít své sny v každodenním životě.

Předprodej vstupenek probíhá zde: https://1url.cz/GMNmy

 

PLAKÁT Festival

           

KONTAKT:

Pavel Šmerda, PR a hlavní organizátor akce

Tel. 737 177 367

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytisknout