Získejte značku Regionální potravina Jihomoravského kraje

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Vyrábíte kvalitní potraviny? Přihlaste se do soutěže Regionální potravina pro malé a střední producenty potravin. Přihlašovací formuláře naleznete na www.regionalnipotravina.cz

 

Dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení nových ročníků potravinářských soutěží v Jihomoravském kraji:

- jubilejní 10. ročník soutěže o značku Regionální potravina Jihomoravského kraje

- 14. ročník soutěže o značku ZLATÁ Chuť jižní Moravy 2019 a Chuť jižní Moravy 2019

 

Cílem soutěží je podpora malého a středního podnikání v regionech a zároveň snaha pomoci spotřebitelům v orientaci při vyhledávání kvalitních regionálních potravin s dohledatelným producentem – výrobcem. Cílem je přesvědčit spotřebitele, že u potravin není důležitá pouze cena, ale také jejich kvalita, čerstvost a původ.

Regionální agrární komora Jihomoravského kraje je vyhlašovatelem a organizátorem těchto soutěží v Jihomoravském kraji, kdy ve spolupráci s partnery - zejména s Ministerstvem zemědělství ČR a Státním zemědělským intervenčním fondem, Jihomoravským krajem, Mendelovou univerzitou v Brně, Veterinární a farmaceutickou univerzitou Brno, Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí, Státní veterinární správou, Agrární komorou ČR, Potravinářskou komorou ČR, Krajským informačním střediskem pro rozvoj zemědělství a venkova Jihomoravského kraje, ale i dalšími jsou garanty úrovně, kvality, objektivity a dalších pozitivních kritérií celé akce.

Odměnou pro oceněné výrobky a jejich výrobce je silná mediální a marketingová podpora a v neposlední řadě možnost prezentovat a prodávat oceněné výrobky na vybraných akcích v Jihomoravském kraji, jako např. na farmářských trzích v kraji, na festivalech jídla jako jsou Slavnosti okurek ve Znojmě, Slavnosti vína v Brně, Husí slavnosti v Boskovicích, Jihomoravské dožínky v Brně a dalších kulturně společenských akcích v Jihomoravském kraji. Oceněné výrobky a jejich výrobce prezentujeme také na Výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích.

Uzávěrka příjmu žádostí je v pondělí 27. 5. 2019!

 

OSLOVENÍ - KATEGORIE

DŮLEŽITÉ TERMÍNY A INFORMACE

ŽÁDOST

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

METODIKA

ZÁSADY SOUTĚŽE

 

 

 

Vytisknout E-mail