REGIONÁLNÍ FÓRUM CESTOVNÍHO RUCHU

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci REGIONÁLNÍ FÓRUM CESTOVNÍHO RUCHU, která se uskuteční ve dnech 8.-9. 11. 2022 v Centru Louka ve Znojmě. Půjde o propojení dvou odborných akcí, které mají letos společné téma „cestovní ruch“.

 

  • V úterý 8. 11. 2022 proběhne konference, kterou pořádá Okresní hospodářská komora Znojmo ve spolupráci se Vzdělávacím střediskem Ing. Pavla Štohla na téma „Restart a budoucnost cestovního ruchu“ (zaměřeno na podnikatele a služby cestovního ruchu, zejména gastro).

 

  • ve středu 9. 11. 2022 naváže konference ZnojmoRegionu zaměřená na téma „Vzkříšení památek Znojemska“ (určeno zástupcům měst a obcí, podnikatelským a neziskovým subjektům i všem laickým příznivcům památek).

 

Regionální fórum je určeno jak zástupcům měst a obcí, tak soukromým podnikatelským subjektům či neziskovým sdružením, jejichž aktivity jsou jakýmkoli způsobem spojené s cestovním ruchem a regionálním rozvojem Znojemska. Konference je přístupná i registrovaným účastníkům z řad veřejnosti. Registrace on-line je otevřena zde: https://1url.cz/@forum-cr-2022>

 

Další informace jsou postupně zveřejňovány ve facebookové události: https://www.facebook.com/events/806204717168811 nebo na webu OHK Znojmo: https://1url.cz/trabH

 

Účast na konferencích je zpoplatněna, členové hospodářské komory nebo ZnojmoRegionu Znojmo mají 50% slevu.

 

POZVÁNKA - REGIONÁLNÍ FÓRUM CESTOVNÍHO RUCHU

PROGRAM 1.DEN

PROGRAM 2. DEN

 

 

 

 


                                

 

 

 

 

Vytisknout E-mail