Czech-UNDP Challenge Fund 2023: Přihlášky jsou otevřené!

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN s radostí oznamuje, že byla otevřena výzva pro přihlášky do Czech-UNDP Challenge Fund 2023.

 


 • Cílem Challenge Fundu je přenos českých inovací do 6 partnerských zemí. Jedná se o Bosnu a Hercegovinu, Etiopii, Gruzii, Kambodžu, Moldavsko a Zambii. Podporované inovace mohou pocházet z mnoha oblastí od zdravotnictví, komunitního plánování, po implementaci moderních technologií v dopravě. Více informací o proběhlých projektech a pravidlech programu najdete v portfoliu projektů na našich webových stránkách www.undp.cz.

  Výzva Challenge Fund 2023 je určená českým soukromým firmám, univerzitám, výzkumným centrům a neziskovým organizacím. Žadatelé musejí mít lokálního partnera, aby se zaručila dlouhodobá udržitelnost projektů.

  V rámci grantu je možno získat až 40 000 USD na roční projekt, podporu během realizace, a také reference od Rozvojového programu OSN (v případě úspěšné realizace).  Žadatelé musí také poskytnout minimální spolufinancování 20%. Začátek implementace je plánován na říjen 2023 a trvání projektu je 12 měsíců.

  Uzávěrka přihlášek je v neděli 20.8.2023, 11:00 SEČ.

  Pro účast v letošní výzvě UNDP od žadatelů vyžaduje registraci v rámci nového portálu UNDP QUANTUM (odkaz: Supplier Registration (oraclecloud.com)). Případným zájemcům o Challenge Fund 2023 tedy doporučujeme registraci vyplnit co nejdříve. Podrobného průvodce můžete nalézt zde (návod - user guide str.7 až 21). Pro více informací o Challenge Fundu, prosím navštivte naše webové stránky, LinkedIn nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Všechny aktivity Czech-UNDP Partnership for SDGs jsou finančně podporované Ministerstvem zahraničních věcí České republiky.

 

            

 

 

 

 


                                

 

 

 

 

Vytisknout E-mail