Tradičně Ne tradiční NEPLES Regionální hospodářské komory Brno

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Vážený pane/paní,

dovolte, abychom Vás pozvali na další tradičně Ne tradiční NEPLES Regionální hospodářské komory Brno, a to v pátek 19. ledna 2024 od 19 hod do restaurace Pivovarská Starobrno na Mendlově náměstí v Brně.

Přijďte se příjemně naladit na nový rok a nové výzvy. Odložte formality, obleky a kostýmky zanechte ve skříni, vplujte do příjemného outfitu (punk, rock, disko, flitry…) a přijďte to s námi roztočit na parket za doprovodu živelně živé brněnské kapely Meteor z Prahy či pod taktovkou DJ Cliché. Čeká Vás skvělá zábava ve skvělé společnosti. Nenechte si ujít příležitost se potkat, poznat, domluvit se na další setkání tak lehce a neformálně, jak jen je to možné.

Stoly se budou prohýbat, pivo a víno poteče proudem, barmani se budou činit a mezi tím ne možná, ale určitě potkáte i kouzelníka. Nebude chybět ani hra s čísly s hodnotnými cenami a oblíbený fotokoutek, který Vás nejen pobaví a zajistí trvalé vzpomínky na skvělý večírek, ale také díky němu přispějete na dobrou věc (fotokoutek i hru s čísly zajišťuje Liga vozíčkářů). A jistě se najde i nejedno překvapení…

Cena vstupenky pro člena RHKB je 1600 Kč/osoba a v ceně je zahrnuto občerstvení formou rautu, víno, pivo a vybrané nealko nápoje. Tato cena je platná i pro členy ostatních komor z kraje, pouze je třeba do poznámky uvést např. „OHK Brno-venkov“ apod.

Pro nákup vstupenek a rezervaci stolu, prosím, kontaktujte kolegyni Adrianu Herinkovou: Tel: 532 194 911 / +420 605 242 435, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., které stoly jsou volné se můžete podívat zde.

 

POZVÁNKA ZDE: NEPLES RHK BRNO

Vytisknout E-mail