Mistrovství ČR v soutěžích odborných dovedností 26. - 28. 4. 2017

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí v soutěžích odborných dovedností

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy byla opět v letošním roce pověřena v rámci Stavebního veletrhu IBF organizováním Mistrovství ČR s mezinárodní účastí v soutěžích odborných dovedností,...

a to v oborech vzdělání klempíř, pokrývač, tesař, a Mistrovství České republiky v soutěži odborných dovedností oboru vzdělání kominík. 

Tyto soutěže se v letošním roce konaly ve dnech 26. – 28. 4. 2017 a byly doprovodným programem stavebního veletrhu. Na volné ploše nejlepší žáci z České republiky a zahraničí předváděli ve dvoudenní soutěži svou zručnost a um před zraky návštěvníků veletrhu, odborné i laické veřejnosti a samotných vystavovatelů.

Vyhlašovatelem Mistrovství České republiky pro obor vzdělání klempíř, pokrývač a tesař byl pět Cech klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky. Vyhlašovatelem Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí v soutěži odborných dovedností oboru vzdělání kominík bylo Moravské kominické společenstvo.

Všechny tyto soutěže jsou zařazeny do Věstníku MŠMT ČR a do Přehlídky České ručičky pro rok 2017.

V letošním roce se tohoto mistrovství zúčastní 25 dvoučlenných družstev z ČR a 1 zahraniční družstvo ze Slovenska.

Stavebnictví má a bude mít stále co společnosti nabídnout. Soutěže se zúčastnili nejlepší žáci – vítězové zemských a školních kol. Zcela jistě jim patří poděkování, že si tyto profese vybrali a věříme, že jim zůstanou věrni a nadále se ve své profesi budou zdokonalovat.

Soutěž tak velkého charakteru by se neobešla bez přízně sponzorů, kteří jsou ochotni spolupracovat se školou a dodávají vše potřebné ke zdárnému průběhu soutěže.

Generálním sponzorem soutěže oboru KLEMPÍŘ, je firma LINDAB s.r.o. – dodavatel maket, krytiny a všech potřebných doplňků k soutěži.

Generálním sponzorem soutěže oboru POKRÝVAČ, je firma TONDACH ČR, s.r.o. - dodavatel maket, krytiny a všech potřebných doplňků k soutěži.

Generálním sponzorem soutěže oboru TESAŘ, je firma PANAS s.r.o. - dodavatel dřeva a všech potřebných doplňků k soutěži.

Generálním sponzorem soutěže oboru KOMINÍK je firma SCHIEDEL, s.r.o. - dodavatel maket, komínů a všech potřebných doplňků k soutěži.

Poděkování taktéž patří Jihomoravskému kraji za podporu talentované mládeže, Veletrhům Brno, a.s. a mnoha dalším sponzorům, kteří každoročně podporují celý průběh těchto soutěží.

Vytisknout E-mail