IX. Podnikatelské setkání KHK JM

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Dne 20. 1. 2017 se uskutečnil v prostorách hudební scény Městského divadla v Brně již IX. ročník Podnikatelského setkání Krajské hospodářské komory jižní Moravy.

Přítomné přivítal předseda představenstva KHK JM a viceprezident HK ČR Ing. Michal Štefl, který zároveň uvedl vystoupení vážených hostů, mezi kterými nechyběla ministryně školství mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D., hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek, nebo prezident Hospodářské komory ČR Ing. Vladimír Dlouhý CSc. Součástí programu byl slavnostní podpis memoranda mezi KHK JM, Inovační a podnikatelskou platformou a Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou.

Program následně pokračoval uvedením předpremiéry muzikálu Chaplin v režii Stanislava Moši. Přestávku v rámci divadelního představení bylo možné využít k neformálním rozhovorům mezi účastníky z různých sfér podnikatelského života, státní správy a odborného školství. Pro zpříjemnění chvíle mezi první a druhou částí muzikálového představení byla k dispozici nabídka moravských vín a rautové občerstvení.

Divadelní představení o životě světoznámého komika sklidilo velké nadšení a bouřlivý potlesk ze strany publika. Nejen velký umělecký zážitek diváků, ale i velmi hojná účast podnikatelů z Jihomoravského kraje a VIP osobností z celé České republiky jsou důkazem, že každoroční Podnikatelské setkání Krajské hospodářské komory jižní Moravy je již tradiční a významnou událostí společenského života v Brně a celém Jihomoravském kraji.

podnikatelske setkani2

Vytisknout E-mail