Předvolební diskuze s lídry kandidátek

Přijďte na diskuzi s lídry politických stran kandidujících v letošních podzimních volbách a dozvíte se, jak budou podporovat podnikání.  

Předvolební diskuze s krajskými lídry kandidátek se koná ve čtvrtek 12. října 2017 od 16:30 v Kongresové hale hotelu Holiday Inn Brno.  

Krajská hospodářská komory jižní Moravy ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno a Jihomoravským společenstvím Vás srdečně zvou na Předvolební diskuzi s lídry kandidátek, kteří budou v Jihomoravském kraji kandidovat v letošních podzimních volbách do Poslanecké sněmovny PČR. Své názory Vám představí šest krajských lídrů politických stran a hnutí (*):  

ANO, ČSSD, KSČM, ODS, TOP 09, KDU-ČSL

Diskuze bude zaměřena především na otázky, jakým způsobem budou podporovat podnikatele a co mohou nově zvolení politici prosadit. Hlavními diskuzními okruhy budou snižování byrokracie, podpora rozvoje podnikání, investice do infrastruktury, Průmysl 4.0, podpora exportu a další.

Diskuzi budou moderovat představitelé brněnských univerzit.

Registrace: vzhledem k omezené kapacitě sálu potvrďte prosím Vaši účast co nejdříve na telefonu +420 511 156 124 nebo na e-mailu: projekty@khkjm.cz.

(*) 6 stran s nejvyšší podporou voličů podle předvolebních průzkumů MEDIAN a Phoenix Research, srpen 2017.