Závěrečná konference k Týdnům vzdělávání dospělých

Zúčastněte se závěrečné konference k Týdnům vzdělávání dospělých v JMK. Vystoupí na ní zajímaví odborníci z praxe s poutavými příspěvky.  

Konference se uskuteční ve středu 8. 11. 2017 od 14 hodin v aule (místnost č. 117) v Administrativním a školicím centru KÚ JMK, Cejl 73 Brno.  

Závěrečnou konferenci k Týdnům vzdělvání dospělých s názvem "Dospělec není kojenec, aneb jak vzdělávat efektivně dospělého jedince" organizuje NcM vzdělávací středisko (krajský koordinátor Týdnů vzdělávání dospělých v JMK). 

Na konferenci vystoupí velmi zajímaví hosté, kteří mají ke vzdělávání dospělých hodně co říct. Na konferenci bude akcentována Strategie rozvoje lidských zdrojů JMK, koncepce Průmysl 4.0 ve vazbě na vzdělávání a moderní formy vzdělávání – to vše v poutavých vystoupeních odborníků z praxe.

Cílovou skupinou, pro kterou je konference zejména organizována, jsou zejména soukromí a veřejní vzdělavatelé. Na konferenci je ale samozřejmě vítán každý, který se o problematiku vzdělávání dospělých zajímá.

 

PROGRAM:
  • Oblast vzdělávání dospělých z pohledu JMK a zaměstnavatelů - Ing. Stanislav Holemý, místopředseda Rady pro rozvoj lidských zdrojů JMK
  • Aktuální témata v kontextu strategie lidských zdrojů - Mgr. Jan Švec, DiS., tajemník Rady pro rozvoj lidských zdroj JMK
  • Moderní nástroje online vzdělávání - Mgr. Tomáš Langer, šéfredaktor časopisu Firemní vzdělávání
  • Problematika dalšího vzdělávání v kontextu ICT a kompetencí pro 21. století - Mgr. Martin Majcík, poradce dalšího vzdělávání v Centru vzdělávání všem
  • Průmysl 4.0 a nové pracovní dovednosti - Ing. Filip Plevač, advisor 4.0
  • Kompetence v digitální době - PhDr. Mgr. Jana Gutiérrez Chvalkovská, senior HR manager EMEA team Red Hat 
  • Očekávané změny ve vzdělanostní skladbě pracovní síly - RNDr. Josef Pitner, Ph.D, Krajská pobočka ÚP ČR v Brně
  • Příležitosti age managementu v rámci Průmyslu 4.0 - Mgr. Ilona Štorová, předsedkyně Age management, z.s.
  • Vzdělávání jako cesta k podnikavosti a společensky odpovědnému podnikání - Ing. Irena Ošťádalová, ředitela Impact Hub Brno

 

 

Registrace účastníků:

Bc. Dita Ochmannová, krajská koordinátorka TVD JMK

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

GSM: +420 606 503 081

www.facebook.com/tvdjmk

 

Vzhledem k omezené kapacitě sálu potvrďte prosím Vaši účast co nejdříve na výše uvedených kontaktech u krajské koordinátorky Týdnů vzdělávání dospělých v JMK.